חמשת הדברים שאני אוהבת לאחרונה

חמשת הדברים שאני אוהבת לאחרונה

היי היי! היום אני נרגשת לחלוק את חמשת הדברים שאהבתי לאחרונה…

 

המשקה החדש שלי בסטארבקס. אני אוהבת לנסות משקאות חדשים ותמיד אוהבת את טעמי החג החדשים! עליכם לנסות את המוקה קרמל המלוח עם מוקה לבנה ועוד קרמל! זה בעצם סוכר טהור אבל הוא כל כך טוב. אני מנסה לצרוך פחות סוכר כרגע כדי לעזור להיכנס להריון – פשוט השתוקקתי לאחד כזה ממש. אתם תודו לי אחר כך 😉

 

מגפיים! עכשיו כשכל כך קר בחוץ אני אוהבת את כל המגפיים השונים. המגפיים שבתמונות שלי למעלה ששיתפתי אותם גם בשבוע שעבר עדיין נמצאים בשימוש חוזר. אוהבת גם את אלה, אלה ואלו!

 

ציפורניים נייטרליות – אני עושה ציפורניים בג'ל בערך מאז ומתמיד, אבל הציפורניים שלי מרגישות כל כך חלשות בזמן האחרון. הסרתי אותו לפני מספר שבועות ומאז אני הולכת עם צבע סופר רך, כמעט שקוף. קיבלתי על זה כל כך הרבה מחמאות!

 

הספר Girl Wash Your Face – רק התחלתי לקרוא כמה פרקים, אחותי ואני עורכות יחד מועדון ספרים על הספר הזה. עברתי יום מבאס ממש כשהתחלתי לקרוא אותו, והוא עזר לי לצאת ממצב הרוח הירוד ולשנות את הגישה שלי – הוא ממש טוב עד כה!

 

בקהאם ואהבתו החדשה לאומנויות ויצירה! יש לי תואר באומנות, כך שהאמנית שבי מתה שהוא ירצה ליצור יחד איתי. הוא נהג לצבוע במשך שתי דקות ולסיים עם זה, אבל בזמן האחרון הוא רוצה לעשות יצירה יותר ויותר. הגן שלו באמת דוחף את תחום האומנויות והמלאכה וזה משמח אותי כל כך שהוא אוהב לעשות את זה עכשיו גם בבית! הוא ביקש ספר צביעה בחנות שלשום ואני כל כך התרגשתי. אני יודעת שזה מטופש אבל ציפיתי ליום הזה שאנחנו פשוט נשב ונצבע מול האח.

 

אילו דברים אהבתם לאחרונה? מקווה שלכולכם יהיה שבוע נהדר!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט