הדרך הקלה ביותר למצוא את הבושם החדש שלך

הדרך הקלה ביותר למצוא את הבושם החדש שלך

אני תמיד כל כך בררנית כשאני קונה בשמים, ובזמן האחרון, מכיוון שאני די עושה את כל הקניות שלי ברשת, אני אף פעם לא מקבלת הזדמנות לבדוק באמת את הריחות השונים בחנות. זה בדרך כלל מרגיש כמו משחק ניחוש כאשר אני מרססת עשרה ריחות שונים על מקומות שונים בזרועי ומנסה לראות איך הם מריחים! בבקשה תגידי לי שאת יכולה להבין! אז לרוב, אני בסופו של דבר דבקה בבשמים המועדפים עליי שאני כבר מכירה, אבל אני מרגישה שהזדמנויות שונות קוראות לריחות שונים, לכן רציתי להתחדש והייתה לי ההזדמנות לנסות את הקו החדש והמבריק של PHLUR.

 

מה שאני הכי אוהבת במותג הזה הוא החוויה שאת קונה בשביל הבושם שלך. הם משתמשים בתמונות מאורח החיים כך שתקבלי תחושה אמיתית מאחורי כל בושם ומפרט טכני מדהים! אני יודעת שאני נשמעת כל כך צ'יזית כרגע, אבל התרגשתי ממש מכיוון שחשבתי שתמיד צריך לרסס בושם על מפרק כף היד ועל הצוואר, בואי לגלות ריחות שונים עם מרכיבים שונים שעובדים טוב יותר על חלקים שונים בגופך. לכל ריח יש מדריך מפורט היכן לרסס, כמה וכמה זמן הוא מחזיק מעמד.

 

ברגע שתבחרי את הבשמים שלך לניסיון (כל הניחוחות הם יוניסקס), הם שולחים אותם ישירות לביתך, כך שתוכלי לנסות כמה שבועות ולראות מה את חושבת. הייתה לי הזדמנות לנסות את כל הקולקציה והבקבוקים כל כך יפים ומודרניים שהם נראים כמו יצירות אמנות. את יודעת שאני לא יכולה להשיג מספיק לבן 😉 המותג הוא גם סופר-מודע לסביבה, וממזער את השימוש בכימיקלים בבשמים שלו ללא ניסוי על בעלי חיים. האהובים עליי היו Hanami (קליל ואוורירי – אוהבת את הריח העדין), Olmstead & Vaux (ניחוח בהיר ונקי) ו-Siano  (קצת יותר נועז – מושלם לבילוי לילי).

כתיבת תגובה

סגירת תפריט