כיצד למצוא את הסטייליסט האישי המושלם

כיצד למצוא את הסטייליסט האישי המושלם

כשאת חושבת על הסטייליסט האישי שלך, חשבי מעבר לאיש המכירות בחנות הכלבו האהובה עלייך! בדרך כלל, אנשים חושבים שסטייליסטים מיועדים רק לסלבריטאים או שהם תמיד מחוץ לתקציב, אבל הם למעשה הרבה יותר נגישים ממה שנהוג לחשוב – העניין הוא רק בלמצוא את ההתאמה הנכונה. השתמשתי ב-Stitch Fix מספר פעמים ורציתי לשתף כמה מהטיפים שלי למציאת הסטייליסט המושלם בשבילך!

 

אחת התכונות האהובות עליי ב-Stitch Fix היא השאלון המפורט שאותו הם מבקשים למלא לפרופיל – לא רק לגבי גודל אלא כל מיני שאלות סטייל שיעזרו לך באמת למצוא את הסטייליסט הנכון שמבין את הסגנון שלך. יש גם אפשרות לעשות לייק או דיסלייק לחלקים ספציפיים כדי לעזור לסטייליסט שלך להתאים את התיקונים. הכל בסופו של דבר קשור לכך שהסטייליסט יראה את כל השלמות שלך, אז הוא / היא יבינו את הסגנון שלך מעבר למידע על הגודל שלך בלבד.

 

לאחר ההרשמה ל-Stitch Fix, תוכלי לשמור או להחזיר כל דבר מהאפשרויות שהם שולחים. ההחזרה היא בחינם וקלה במיוחד – המוצר מגיע עם תיק מעטפה ששולם מראש להחזרה של כל מה שלא אהבת. כדי לבדוק את זה, פשוט התחברי לפרופיל שלך ובחרי את הפריטים שברצונך לשמור ולשלם עליהם עם אמצעי התשלום שלך. את יכולה גם לתת משוב על כל פריט בודד שקיבלת, בין אם אהבת/לא אהבת את ההתאמה, הסגנון, הדפוס וכו'. בכנות, אחד הטיפים הגדולים ביותר למציאת הסטייליסט המושלם הוא לתת להם כמה שיותר משוב! ככה התיקון הבא שלך יהיה אפילו טוב יותר. יש לך גם אפשרות להישאר עם אותו מעצב או לנסות אחד חדש, כך שאם את לא אוהבת את הבגדים שקיבלת או מרגישה כאילו הסטייליסט שלך לא ממש הבין את הסגנון שלך, את רק צעד אחד קרוב יותר למצוא אחד שיצליח לעשות זאת.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט