6 טיפים שיעזרו לכם להפיק את המיטב ממוצרי האנטי אייג'ינג שלכם

6 טיפים שיעזרו לכם להפיק את המיטב ממוצרי האנטי אייג'ינג שלכם

חבר'ה, אני חייבת להודות שגדלתי בהכחשה מוחלטת שאני אי פעם אקבל קמטים. אני חושבת שכולם עושים זאת קצת – כולנו חושבים שזה לא יקרה למשך הרבה זמן ואז פתאום אנחנו מתעוררים יום אחד ושואלים מה לעזאזל הקמט הזה עושה מתחת לעיניים שלי, או מתי הקמט הזה הופיע לי על המצח!

 

התחלתי להיות הרבה יותר רצינית לגבי שגרת האנטי אייג'ינג שלי בשנה האחרונה ורציתי לשתף כמה טיפים שלמדתי על להפיק את המיטב ממוצרי האנטי אייג'ינג שלי.

 

  1. השקיעו ועשו זאת כל הזמן

לכולנו יש את רגעי החוכמה הללו כאשר אנו משקיעים במוצר אנטי אייג'ינג נהדר אך לא מצליחים להשתמש בו באופן קבוע. השאירו את המוצר שלכם במקום כלשהו כדי שתוכלו לראות אותו כל בוקר וכל ערב כתזכורת. השתמשתי בסרום יומי של אליזבת ארדן PREVAGE® אנטי אייג'ינג ואני אוהבת את התוצאות. קו המוצרים PREVAGE® מתמקד בהגנה על העור מפני גורמים סביבתיים, כמו השמש וזיהום האוויר, באמצעות נוגד חמצון רב עוצמה הנקרא Idebenone. שמתי לב שהעור שלי כבר הרבה יותר מוצק ומואר מאז שהתחלתי להשתמש בו, ובנוסף הוא מאחד את גווני העור אז אני מרגישה קצת משוחררת מהשימוש באיפור בסיס ובקונסילר שלי. אני בדרך כלל שמה אותו בלילה ומוסיפה טיפה לאיפור בסיס שלי בבוקר.

 

  1. התחילו מוקדם!

יש סיבה שכולם אומרים לכם להפסיק לקמט את המצח או לחבוש כובע כדי להגן על עורכם מפני השמש – הם היו צריכים ללמוד את זה בדרך הקשה. אל תחכו עד שכבר יש לכם קמטוטים וקמטים כדי להתחיל לנקוט באמצעי זהירות – מניעה תעניק לכם התחלה שלא תסולא בפז.

 

  1. התכוננו

לפני השימוש בסרום אנטי אייג'ינג, יש לשטוף את הפנים ולייבש אותם קלות במגבת כך שעורכם עדיין יישאר לח כשאתם מורחים אותו. אם יש לכם עור רגיש, יבשו את הפנים שלכם באופן מלא ואז המתינו מספר דקות לפני שתמרחו את המוצר.

 

  1. היישום הוא הכל

מוצרי העור הטובים ביותר הם אלה שבהם מעט עושה דרך ארוכה. התחילו עם כמות מעטה של סרום בקצה האצבע שלכם – וזה יהיה בשפע. לאחר מכן, החלו אותו בעדינות בתנועות סיבוביות עם האצבע למגע קל יותר. מריחה קשה של סרום לתיקון עור היא המקבילה לאוקסימורון.

 

  1. אל תזניחו את הצוואר שלכם

חשבו על הפנים והצוואר שלכם כעסקת חבילה – שניהם חשופים לאותה הסביבה ולעולם לא עוזבים אחד את השני, אז התייחסו אליהם באופן שווה ותמרחו תמיד את מוצר האנטי אייג'ינג על הצוואר והפנים שלכם.

 

  1. תשנו על זה

בהתחשב בעובדה שאנחנו ישנים בערך שליש מחיינו, וודאו שהרגלי השינה שלכם פועלים לטובת העור ולא נגדו. הימנעו לחלוטין מקווי שינה בלתי נמנעים על ידי שינה על הגב (אם אתם יכולים) או צמצמו את ההשפעה על ידי שימוש בציפיות ממשי שהן עדינות יותר על עורכם.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט